Rok 2014

Vážení příznivci pokleslé zábavy,

konečně jsem se dostal na začátku nového roku k malému bilancování a můžu zde zároveň nastínit situaci a plány kapely pro letošní rok.

Předem chci poděkovat za vydařenou výroční sezónu 2013, kterou jsme si náležitě užili a v dnešní pro zábavy nepříznivé době se dočkali příjemných překvapení v podobě nadprůměrných návštěv zejména v letní části sezóny. Přes všechny časové a osobní problémy se nám podařilo natočit nové CD, které jsme stihli pokřtít na oslavě 25. výročí v srpnu v Čechtíně.

Jak jsme už ze slov některých členů tušili, byla to poslední plnohodnotná sezóna kapely. Ve hře byla i varianta, že bychom skončili úplně. Nakonec jsme se domluvili na kompromisu, aby byla zachována současná tvář kapely. To znamená, že v letošním roce zahrajeme pouze letní sezónu. Brzy zveřejníme rozpis plánovaných akcí. První vystoupení předpokládáme v polovině května.

Brzy sem dáme k dispozici písničky z našeho posledního alba ve formátu MP3, abyste měli možnost si je naposlouchat i v případě, že jste si album ještě nepořídili.

Těšíme se na spoustu vydařených akcí v letošním roce!

KONTAKT

Manager kapely
Jiří Jalovecký
tel. +420 602 723 849
e-mail:[email protected]

copyright Vjetef 1988 - 2018