Kapela

Tomáš Kratochvíl

(kytara, vokály)

tomas_kratochvil

Nadaný hudebník a charismatická osobnost, leč často pesimista, dělající, že na pódiu vlastně ani není. Tato vlastnost naštěstí s přibývajícími pivy ustupuje a Tomáš se stává veselým exhibicionistou a miláčkem publika. Rada pro fanoušky – Nenechte Kratochvíla střízlivýho! Na konci zábavy se stává sólovým zpěvákem a snaží se vyhnat poslední zbytky fanoušků.

Vlasta Vostal

(zpěv)

Vlasta v kapele působil již počátkem tisíciletí vždy, když bylo nejhůř. Je tedy staronovým členem, který pro kapelu vždy dýchal, i když nebyl zrovna oficiálním členem.

Jiří Čáp

(baskytara, vokály)

jiri_cap

Jediný do současnosti vydrževší zakládající člen (jestli to nebude tím, že nevydrželi ti ostatní s nímJ). Ještě zachovalý, občas nervózní a znavený, leč vytrvalý a obětavý. Jako jediný člen kapely hraje většinu zábav ve střízlivém stavu (protože řídí), což mu nikdo nezávidí. Když má příležitost a neřídí, tak ostatním členům škodolibě nastavuje zrcadlo. Rozuměj – jak se vám líbí hrát s ožralým hovadem?

Jiří Jalovecký

(kytara, mluvené slovo)

jiri_jalovecky

Nenápadný člen, kterému už nikdo nechlastá na pódiu pivo a na konci zábavy hraje s Žufanem v tamburínovém duu Chřestýši.

Miloš Bazala

(bicí)

Nováček v kapele, nikoliv však v muzice, hraje zároveň s dalšími pěti soubory. Nejvíce ho budou fanoušci znát ze skupin Extáze a Kolegium kreténa. Vnáší do kapely zkušenost a pohodu.

Miloš Chudoba

(klávesy, tamburína)

milos_chudoba

Náš bílý Jamajčan, zvaný Žufan, s věčně usměvavou tváří. Užívá si hraní, baví lidi a nic neřeší (často ani úklid nástroje po produkci J). Nijak nevybočuje z průměru ani co se týče společného koníčku všech členů kapely (nejedná se o hudbu, ani o ženy). Na konci zábavy se stává členem tamburínového dua Chřestýši.

KONTAKT

Manager kapely
Jiří Jalovecký
tel. +420 602 723 849
e-mail:[email protected]

copyright Vjetef 1988 - 2018