Kapela

Tomáš Kratochvíl

(kytara, vokály)

tomas_kratochvil

Nadaný hudebník a charismatická osobnost, leč často pesimista (v tom si notuje s Kajmanem), dělající, že na pódiu vlastně ani není. Tato vlastnost naštěstí s přibývajícími pivy ustupuje a Tomáš se stává veselým exhibicionistou a miláčkem publika. Rada pro fanoušky – Nenechte Kratochvíla střízlivýho! Na konci zábavy se stává sólovým zpěvákem a snaží se vyhnat poslední zbytky fanoušků.

 

Tomáš Kružík

(zpěv, tamburína)
tomas_kruzik

Služebně nejmladší člen kapely, jinak ostřílený matador s ocelovým hrdlem. Několik zábav odzpíval, i když nemohl mluvit. Když roztáhne na pódiu ruce (oblíbená póza v silných momentech), běžně sráží ostatní členy z pódia. Když má sucho v hrdle (skoro pořád), bere Jalovcovi na pódiu pivo. Skvěle improvizuje v momentech, kdy zapomene text.

 

Jiří Čáp

(baskytara, vokály)

jiri_cap

Jediný do současnosti vydrževší zakládající člen (jestli to nebude tím, že nevydrželi ti ostatní s nímJ). Ještě zachovalý, občas nervózní a znavený, leč vytrvalý a obětavý. Jako jediný člen kapely hraje většinu zábav ve střízlivém stavu (protože řídí), což mu nikdo nezávidí. Když má příležitost a neřídí, tak ostatním členům škodolibě nastavuje zrcadlo. Rozuměj – jak se vám líbí hrát s ožralým hovadem?

 

Jiří Jalovecký

(kytara, mluvené slovo)

jiri_jalovecky

Nenápadný člen, kterému Kružík chlastá na pódiu pivo a na konci zábavy hraje s Žufanem v tamburínovém duu Chřestýši.

 

Miloš Bazala

(bicí)

Nováček v kapele, nikoliv však v muzice, hraje zároveň s dalšími pěti soubory. Nejvíce ho budou fanoušci znát ze skupin Extáze a Kolegium kreténa. Vnáší do kapely zkušenost a pohodu.

 

Miloš Chudoba

(klávesy, tamburína)

milos_chudoba

Náš bílý Jamajčan, zvaný Žufan, s věčně usměvavou tváří. Užívá si hraní, baví lidi a nic neřeší (často ani úklid nástroje po produkci J). Nijak nevybočuje z průměru ani co se týče společného koníčku všech členů kapely (nejedná se o hudbu, ani o ženy). Na konci zábavy se stává členem tamburínového dua Chřestýši.

 

KONTAKT

Manager kapely
Jiří Jalovecký
tel. +420 602 723 849
e-mail:j.jalovecky@centrum.cz

copyright Vjetef 1988 - 2018